מאמן החודש בליגת ווינר סל: גיא גודס

עם רצף שיא העונה של שלושה ניצחונות, שהרחיק את קבוצתו מהתחתית ושם אותה בעמדה טובה להיכנס לפלייאוף, מאמן הפועל "שובל" חיפה קטף את התואר של מרץ

01/04/2024  | חדשות
 
את חודש מרץ פתחה הפועל "שובל" חיפה כשהיא עמוק במאבקי התחתית בטבלה, אך היא מסיימת אותו כשהיא במרחק משחק אחד בלבד ממקום שמוביל לפלייאוף. מי שמקבל את הקרדיט על ההצלחה שלה לאחרונה הוא גיא גודס, שהקדים את שמוליק ברנר ממכבי עירוני רמת גן ואת עודד קטש ממכבי "Playtika" תל אביב – ונבחר למאמן חודש מרץ בליגת ווינר סל.
 
אחרי שלא חיברה רצף ניצחונות כל העונה, חיפה סימנה וי בכל שלושת המחזורים האחרונים ופתחה מרחק ביטחון מיריבותיה בתחתית – כשהיא קרובה מאוד לחוף מבטחים. המאמן הלאומי לשעבר, שחזר באמצע העונה לקבוצת נעוריו, הצליח לייצב את הסגל שלה – ואחרי הניצחון הגדול בהיכל קבוצת שלמה, שהיה ניצחון החוץ הרביעי בלבד בתולדות המועדון על הפועל תל אביב, יכול כבר לחלום על העפלה נוספת לפלייאוף.
 
גודס חזר לשתף פעולה עם אלכס המילטון, שפרח תחתיו במכבי ראשון לציון, וקיבל ממנו סדרת משחקים גדולה – שהציבה אותו כמועמד לשחקן החודש. מלבדו מצא גם ג'ון דייויס את מקומו בקו האחורי, בעוד מרכוס בינגהאם חזר היטב מהיעדרות ארוכה וגם דקאראי טאקר – שלא נרשם במשך תקופה – שב בסערה והיה גורם מכריע בקאמבק הגדול בנס ציונה.
 
חיפה עברה לא מעט טלטלות העונה, הן בסגל והן על הקווים, אך נדמה שהיא עולה על המסלול בזמן הנכון. גור לביא נמצא בעיצומה של עונת פריצה, עמית גרשון חזר ליכולת הנהדרת מתחילת העונה, דניאל רוזנבאום מתברר כרכש חשוב ועמית שמחון אמנם נאבק בפציעות העונה – אך נשאר בורג מרכזי מאוד במערכת. שניים מארבעת משחקיהם הנותרים של האדומים בסיבוב השני הם מול יריבות שמדורגות מתחתיהם, ואם ימשיכו לשחק כמו בחודש האחרון – הם עוד עשויים גם להשתחל לבית העליון, אם כי זה כבר לא תלוי רק בהם.
צפו: דאבל-דאבל ראשון לג'ון דייויס

צפו: דאבל-דאבל ראשון לג'ון דייויס

12/04/2024
חיפה ניצחה את אילת בזכות קאמבק מאוחר

חיפה ניצחה את אילת בזכות קאמבק מאוחר

08/04/2024
הערב: אילת תנסה לחזור לתלם בחיפה

הערב: אילת תנסה לחזור לתלם בחיפה

07/04/2024